LionRP Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Blazerowskyy
Blazerowskyy
Managament
Managament
Liczba postów : 19
Join date : 08/11/2023
Age : 15
Skąd : Wrocław
https://lionroleplay-forum.forumpolish.com

Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG Empty Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG

Pią Lis 10, 2023 8:38 am
Szanowni gracze,
Chcielibyśmy ogłosić poszukiwanie nowego Leadera frakcji kryminalnej Ballas Gang.
Formy aplikacji na Leadera przyjmujemy w formie odpowiedzi na tego posta.
W waszym podaniu musicie uwzględnić:
1. Wiek (OOC)
2. Imię (OOC)
3. Doświadczenie we frakcjach (IC)
4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)
5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC)
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)
7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)
Podania przyjmujemy do 11.11.2023 do godziny 14:00!
~ Powodzenia!

Blazerowskyy, Maksiuu, wojtollo_ and Fabian like this post

Maksiuu
Maksiuu
Managament
Managament
Liczba postów : 11
Join date : 09/11/2023
Skąd : Kraków

Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG Empty Re: Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG

Sob Lis 11, 2023 3:58 pm
1. Wiek (OOC)18

2. Imię (OOC) Oskar

3. Doświadczenie we frakcjach (IC) (serwer jeszcze nie ruszył)




4. Pomysły na rozwój frakcji (IC) nie wiem, jak wyglądają mechaniki serwera, ani jak wygląda cokolwiek IC. Ślepo jestem w stanie powiedzieć, że na pewno będę wymagał aktywnego udzielania się w życiu frakcji, realizacji wszystkich questów oraz posiadania wykwalifikowanego grona członków, a nie losowych ludzi z ulicy, dzięki czemu nasz gang będzie lepiej zorganizowany, przez co będzie efektywniejszy.




5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC) ok. 10-20




6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC):Jestem osobą zdeterminowaną oraz zaangażowaną we wszystko, za co się bierze, zawsze staram się zrobić wszystko, jak najlepiej się da. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości oraz jestem bardzo towarzyski, więc nie będzie większych problemów w znalezieniu kontaktu z członkami frakcji. Jestem osobą, która bardzo lubi miłą atmosferę w otoczeniu, nie toleruje spięcia i stresu, gdyż przeszkadzają one jedynie w relatywnym i trzeźwym myśleniu.




7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC):

Majestic 1000h, Fivecity WL:ON 1500h

(Podanie gracza: Kaspeq
itzkaspeq)
Maksiuu
Maksiuu
Managament
Managament
Liczba postów : 11
Join date : 09/11/2023
Skąd : Kraków

Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG Empty Re: Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG

Sob Lis 11, 2023 4:02 pm
1. Wiek (OOC)18

2. Imię (OOC) Oskar

3. Doświadczenie we frakcjach (IC) (serwer jeszcze nie ruszył)




4. Pomysły na rozwój frakcji (IC) nie wiem, jak wyglądają mechaniki serwera, ani jak wygląda cokolwiek IC. Ślepo jestem w stanie powiedzieć, że na pewno będę wymagał aktywnego udzielania się w życiu frakcji, realizacji wszystkich questów oraz posiadania wykwalifikowanego grona członków, a nie losowych ludzi z ulicy, dzięki czemu nasz gang będzie lepiej zorganizowany, przez co będzie efektywniejszy.




5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC) ok. 10-20




6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC):Jestem osobą zdeterminowaną oraz zaangażowaną we wszystko, za co się bierze, zawsze staram się zrobić wszystko, jak najlepiej się da. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości oraz jestem bardzo towarzyski, więc nie będzie większych problemów w znalezieniu kontaktu z członkami frakcji. Jestem osobą, która bardzo lubi miłą atmosferę w otoczeniu, nie toleruje spięcia i stresu, gdyż przeszkadzają one jedynie w relatywnym i trzeźwym myśleniu.




7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC):

Majestic 1000h, Fivecity WL:ON 1500h

(Podanie gracze Oshea)
Maksiuu
Maksiuu
Managament
Managament
Liczba postów : 11
Join date : 09/11/2023
Skąd : Kraków

Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG Empty Re: Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG

Sob Lis 11, 2023 4:03 pm
1.Wiek 14
2.Imię Wojtek Polkowski
3.Doświadczenie we frakcjach tak 10 balla 9 families 7bloods 8 vago na majestic rp
4.Pomysły na rozwój frakcji duzo dropow rangi, napady codziennie, integracja frakcji, poprawienie relacji z innymi gangami, sprawniejsza rekrutacja slowna + OOC stworzenie rang na dc takich jakie sa w IC
5.Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC) mniej wiecej na szybko z 5+ ale ta liczba bedzie sie zwiekszac z popularnoscia serwera
6.Opisz siebie (min. 50 słów) jestem Wojtek mam 14 lat i lubie grac w koszykowke na codzien chodze do szkoly jestem mily i uprzejmy czsami sie lubie wkurzyc gdy ktos zacznie mnie wyzywac, zawsze mam duzo czasu na gre na serwerach roleplay jestem tez gotowy do rozmowy wiec gdy ktos do mnie bedzie mial pytanie chetnie odpowiem
7.Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)mam doswiadczenie z serwerow roleplay miedzy innymi Majestic RolePlay Vaves RolePlay itp.

(podanie gracza swify)
Maksiuu
Maksiuu
Managament
Managament
Liczba postów : 11
Join date : 09/11/2023
Skąd : Kraków

Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG Empty Re: Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG

Nie Lis 12, 2023 4:36 pm
Podania zamkniete.
Sponsored content

Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG Empty Re: Wniosek o stanowisko leadera frakcji BALLAS GANG

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach