LionRP Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Blazerowskyy
Blazerowskyy
Managament
Managament
Liczba postów : 19
Join date : 08/11/2023
Age : 15
Skąd : Wrocław
https://lionroleplay-forum.forumpolish.com

Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD Empty Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD

Nie Lis 12, 2023 1:56 pm
Szanowni gracze,
Chcielibyśmy ogłosić poszukiwanie nowego Leadera frakcji państwowej LSPD.
Formy aplikacji na Leadera przyjmujemy w formie odpowiedzi na tego posta.
W waszym podaniu musicie uwzględnić:
1. Wiek (OOC)
2. Imię (OOC)
3. Doświadczenie we frakcjach (IC)
4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)
5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC)
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)
7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)
8. Discord nick + Discord ID
Podania przyjmujemy do 15.11.2023 do godziny 14:00!
~ Powodzenia!
avatar
Thomsen72
Liczba postów : 1
Join date : 12/11/2023

Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD Empty Re: Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD

Nie Lis 12, 2023 2:13 pm
1. Wiek (OOC) 17
2. Imię (OOC) Tomek
3. Doświadczenie we frakcjach (IC)
MAJESTIC RP:
LIDER LOST
LIDER IRISH
LIDER SANG
4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)
Pierwszoplanowym celem mojej kadencji jako lider LSPD będzie stworzenie ekipy, która nadaje sie do frakcji state, potrafi zachować się jak na state przystało. Uważam, że frakcja jest w dobrym stanie, siedzę w niej od dłuższego czasu i wiem co jest złe, co dobre. W LSPD byłem za każdego lidera na tym serwerze, więc znam tę frakcję perfekcyjnie i wiem co należałoby zmienić.
NOWE/STARE WYDZIAŁY W JEDNOSTCE LSPD
SWAT - oddział, którego zadaniem będzie zwalczanie terroryzmu, konwojowanie, przechwytywanie poszukiwanych osób, branie udziału w ciężkich walkach, jeśli chodzi zaś o sferę OOC to zdecydowanie zadaniem członków tego wydziału będą wyjazdy na dropy.
IAA - wydział śledczy zajmujący się przesłuchaniami, zdobywanie informacji na temat grup przestępczych oraz przesłuchiwaniem, poszukiwaniem różnych osób.
TC (eng. Training and Control) - wydział zajmujący się przeprowadzaniem szkoleń oraz m.in. karaniem funkcjonariuszy.
Wydział będzie wzorowany na jednostce MP za SANGU oraz będzie pełnił funkcję funkcjonującego do tej pory AIADU oraz zostaną nadane mu uprawnienia w kwestii wyrabiania szkoleń dla funkcjonariuszy. Wydział będzie podzielony na dwie sekcje: Dyscyplinarna oraz szkoleniowa.
K9 Unit - wydział zajmujący się patrolami z udziałem psów policyjnych, poszukiwaniem ważnych informacji za pomocą psów oraz działaniami patrolowymi z pomocą psa.
wprowadzenie systemu specjalizacji służbowej: (Radiocaller, Snajper, technik), z czasem będzie o wiele więcej
wprowadzenie nowego systemu szkoleń:
EAGLE - szkolenie umożliwiające korzystanie z helikoptera
KPP - szkolenie umożliwiające posiadanie defibrylatora, szkolenie będzie przeprowadzał EMS
NEGO - szkolenie umożliwiające prowadzenie negocjacji na napadzie na bank/biznes
NEGO+ - szkolenie umożliwiające prowadzenie negocjacji podczas porwań, napadów na biura rządowe oraz podczas napadów na jacht/jubiler/kontenerowiec, aby zdać NEGO+ konieczne będzie posiadanie szkolenia NEGO.
SV - szkolenie umożliwiające pełnienie funkcji SV podczas napadów, aby przystąpić do szkolenia konieczne będzie szkolenie NEGO.
SEU - szkolenie umożliwiające korzystanie z lepszych, szybszych pojazdów takich jak jaguar,
BASIC - szkolenie dla kadetów z rangi 1 na 3 (bo 2 to K9)
BASIC+ - szkolenie dla rangi 3 na rangę 4.
MERRY - szkolenie umożliwiające poruszanie się motorem podczas patroli
-wprowadzenie systemu rutynowych (obowiązkowych) szkoleń dla wszystkich funkcjonariuszy LSPD:
Szkolenie z obrony biur rządowych, szkolenie z obrony Fort Zancudo, szkolenie z obrony Cayo Perico
wprowadzenie systemu celów patrolowych (patrol drogowy, patrol antyterrorystyczny, czyli po RZ, patrol antynarkotykowy,
usprawnienie systemu dofinansowania wydziałów, zadanie to przejmie High Command, który będzie przydzielał wydziałom achievementy, ciekawsze niż dotychczas
zmiana systemu cotygodniowych awansów, przejście na wypisanie swoich dokonań przez tydzień, odejście od systemu wysyłania screenów z aktywności
cotygodniowe spotkania w celu wydawania premii i awansów
obowiązek obecności w grupie podczas patrolu
wprowadzenie numerów odznak dla policjantów
przejście na model otwartej, 2-dniowej akademii w szeregi LSPD (1 dzień nauka z teorii, patrole z wyższymi rangami, dzień 2 egzamin do jednostki LSPD (praktyczny i teorytyczny), jeśli zostanie on oblany to obywatel zostanie wyrzucony z szeregów LSPD
zmiana ceny wykupienia warna z 100k na 120k
powrót na serwer wielu dawnych osób związanych z LSPD (pierwszy lider LSPD David Hunter, oraz jego zarząd)
przeprowadzenie akcji globalnych takie jak: Dzień otwarty LSPD, Piknik LSPD, Treningi strzeleckie dla cywili
korekta dispatcha (data pobrania auta, rejestracja, rodzaj auta, data zakonczenia patrolu, cel patrolowy)
zwiększenie intensywności działania wydziału SWAT, mianowicie codzienne akcje pacyfikacji terroryzmu (zbiórka i wyjazd na miasto)
utworzenie stanowiska rzecznika prasowego policji
mocna współpraca policyjnego wydziału SWAT z jednostką HRT w FIBie
mocny nacisk na kulturę funkcjonariuszy na służbie
modyfikacja discorda frakcyjnego, który nie jest zbyt idealny, dodanie kanału z materiałami (kody pościgowe, dziesiątkowe, oraz statusy)
restrukturyzacja systemu rangowego:
17. Chief of Police
16. Deputy Chief of Police
15. Assistant Chief
14. Commander
13. SWAT Deputy
12. Division Deputy
11. Captain II
10. Captain
9. Lieutenant
8. Master Sergeant
7. Sergeant
6. Officer IV
5. Officer III
4. Officer II
3. Officer I
2. K9 DOG
1. Cadet
podwyżka premii dla niskich rang, w celu zachęty do służby w policji
wyodrębnienie z zarządu specjalnego policjanta, który będzie pełnił funkcję sekretarza i zajmował się bazą danych
przeprowadzanie programów wspierania nowych obywateli przez policje
koretka dresscode
utworzenie pododdziału detektywistycznego w strukturach IAA
zmiana sposobu rekrutacji do wydziałów, wprowadzenie szkoleń umożliwiających wstąpienie w szeregi SWAT oraz IAA
wprowadzenie obiegówki magazynowej, podobnie jak w SANGU, czyli niższe rangi będą musiały wypisywać, jakie oporządzenie pobierają z magazynu
wprowadzenie nakazu oddawania pojazdu w dobrym stanie technicznym oraz poprawnie zaparkowanym
zwiększenie nacisku na wykonywanie rutynowych kontroli na obywatelach Los Santos, uważam, że bez sensu jest, że osoby, które nie są w SWAT wchodzą do LSPD tylko po to aby się strzelać. Funkcjonariusze, którzy są nieprzypisani do jakiegokolwiek wydziału powinni patrolować spokojniejsze rejony miasta, gdzie powinni wykonywać rutynowe kontrole, zaś strzelaniny na redzone i kwadraciaku powinno się zostawić wydziałowi SWAT
wprowadzenie stałego patrolowania szpitala przez kadetów
wprowadzenie stałych patroli na autostradach miejskich oraz drogach szybkiego ruchu w mieście
wprowadzenie systemu pierwszeństwa w działaniu, czyli ważniejsze powinno być reagowanie na napady, niż strzelanie się na rz, czy kwadraciaku, wydział TC będzie to kontrolował
wprowadzenie systemu egzaminów wewnątrz jednostki, otóż co jakiś czas przeprowadzany będzie sprawdzian dla całej jednostki z wiedzy np. kody radiowe, zachowania na służbie, aby sprawdzić czy funkcjonariusze są na odpowiednich stanowiskach, za złe wyniki będą degrady
wprowadzenie sztywnych zasad co do wyposażenia FP na służbie
wprowadzenie ZUBP (zasad użycia broni palnej), czyli nauczenie funkcjonariuszy tego, że jako LSPD powinniśmy jako ostateczność strzelać do obywatela, aby nie było sytuacji typu, że ktoś ucieka na piechotę przed policjantem, ten go zastrzela zakuwa i podnosi. W takiej sytuacji musi być prowadzony pościg i dopuszcza się jedynie użycie paralizatora.
wprowadzenie do zarządu LSPD wielu dawnych liderów frakcji state
rozbijanie nielegalnych zlotów samochodowych oraz innych nielegalnych imprez
szeroka współpraca z FIB w celu pacyfikacji przestępczości w mieście
wprowadzenie przeprowadzenia dogłębnych analiz przestępczości w mieście i sporządzanie codziennych raportów nt. tego jaka organizacja przestępcza sprawia najwięcej kłopotów, jakie rejony miasta są najbardziej niebezpieczne
wprowadzenie systemu rejonów patrolowych, czyli podział miasta na strefy i przypisywanie patrolowania ich dla odpowiednich jednostek patrolowych
regularne CODE 8, czyli odprawy w celu rozlokowania funkcjonariuszy na patrole
przydzielenie pomieszczeń na komendzie dla np. biur wydziałów, sal spotkań itp.
dążenie do lepszej integracji z innymi frakcjami state, przeprowadzenie wspólnych szkoleń
pomoc w dostawach dla innych frakcji państwowych
sprawne wykonywanie daily tasków i achievementów
sprawnie wykonywanie dostaw do magazynu frakcyjnego
zwiększenie aktywności frakcji w AirDropach
ogólne zwiększenie aktywności frakcji
wprowadzenie kryptonimów dla osób z zarządu
stała obecność kadetów w lobby komendy, w celu odpowiadania na zapytania obywateli
wprowadzenie miniszkolenia w kwestii wyrabiania licencji na broń palną
utworzenie kanału na discordzie “news lspd”, gdzie będą podawane dla informacji publicznej newsy z życia w jednostce LSPD oraz raporty na temat przestępczości w mieście
Generalnie celem mojej kadencji jako lider LSPD będzie wprowadzenie pełnego realizmu w tej jednostce i kultury podczas służby. Uważam, że znajdzie się tu miejsce dla tzw. “rp główek” oraz dla osób, które lubią się strzelać.

5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC)
Z 20

6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)
Jestem osobą zajebistą, komunikatywną i generalnie lubie state, grałem duzo na MajesticRP, jako vlider LSPD i LIDER SANG, LIDER IRISH, LIDER LOST. Jestem gotowy przejąć frakcje LSPD, poniewaz znam sie na tym pozdrawiam.

7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)
MAJESTIC RP:
LIDER SANG
LIDER LOST
LIDER IRISH
VLIDER BALLAS
VLIDER MARABUNTA
VLIDER VAGO

8. Discord nick + Discord ID
thomsen72 525394761868247040

Podania przyjmujemy do 15.11.2023 do godziny 14:00!
avatar
Mistrzunio
Liczba postów : 4
Join date : 12/11/2023

Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD Empty Re: Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD

Nie Lis 12, 2023 3:35 pm
1. Wiek (OOC) 17
2. Imię (OOC) Hubert
3. Doświadczenie we frakcjach (IC)
Lider SANG
Lider Los Santos Vagos
2x Lider The Ballas Gang
2x Zastępca Lidera La Cosa Nostra , Zastępca Lidera Irish Mafia, Zastępca Lidera The LOST MC, Zastępca Lidera Angels Of Death, Zastępca Lidera Russian Mafia, Zastępca Lidera The Ballas Gang, Zastępca Lidera Los Santos Vagos, Zastępca Lidera Marabunta Grande, 2x Zastępca Lidera The Bloods Gang, Zastępca Lidera The Famillies
11 Ranga w LSCSD (na Rang 16)
13 Ranga w SANG (na Rang 18)
6 Ranga w Yakuzie (nie pamiętam na ile rang)
1 Ranga w GOV (nie pamiętam na ile rang)
Członek LSPD na FiveCity
4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)
- Wprowadzenie Zespołu do spraw profilowania przestępców: Prowadzenie analiz zachowań przestępców, dzięki którym będzie możliwe tworzenie profili przestępców i pomagało by to w ich schwytaniu.
- Dodanie kanału na którym członkowie mogą raportować osoby które "przyznały się" do działania w organizacji przestępczej, były by tam zbierane informacje na temat grup przestępczych.
- Poprowadzenie inicjatywy dotyczącej wzmacniania relacji policji z lokalnymi społecznościami. Policja mogłaby organizować regularne spotkania z mieszkańcami, aby poznać ich potrzeby i problemy, a także zwiększyć ich zaufanie do funkcjonariuszy.
- Wprowadzenie Programu szkoleniowego dla policjantów na temat przeciwdziałania terroryzmowi. Dzięki temu funkcjonariusze będą lepiej przygotowani do identyfikowania zagrożeń i reagowania na sytuacje kryzysowe związane z terroryzmem.
- Podział członków na służbę poranną i służbę wieczorną. Przykładowo: Osoby z służby porannej najczęściej można spotkać między godziną 8 a 16, natomiast z służby wieczornej od godziny 18 do godziny 24 (wszystko oczywiście do dowolnej zmiany)
- Wprowadzenie jednostki "Sekretarskiej" która zajmowała by się bazą danych którą umieściłem w pomyśle niżej, oraz zajmowała by się ona serverem Discord Frakcji
- Dalsze prowadzenie aktualnych jednostek jak i dodanie nowych (np. Gang Unit, Oddział Pacyfikacyjny)
- Wprowadzenie cotygodniowego spotkania na Forum Komendy w celu omówienia Tygodnia, rozdania Awansów, Degradów, Warnów, Plusów, Minusów, Wyrzuceń, Wypowiedzień oraz poprostu Porozmawianiu sobie o problemach jednostki
- Utworzenie jasnego podziału Mundurów dla Danego Stopnia/Jednostki by się wyróżniały.
- Przebudowa frakcyjnego servera Discord
- Wprowadzenie nacisku na stałe wykonywanie wszystkich Tasków narzuconych przez Kuratorów by nie zyskiwać niepotrzebnych reprymend
- Umocnienie relacji na poziomie Lider-Członkowie poprzez stały kontakt z Liderem Discordowo/IC
- Wprowadzenie odmiennego systemu stopni (rang) poprzez zwiększenie ilości ich do 15
- Wprowadzenie bazy Danych na temat członków LSPD (notowanie wykonanych przez nich szkoleń, godzin w danym miesiącu, itp.)
* Chief Of Police
* Assisant Chief
* Deputy Chief
* Commander
* Captain II
* Captain
* Lieutenant
* Sergeant III
* Sergeant II
* Sergeant I
* Officer III+I
* Officer III
* Officer II
* Officer I
* PA Cadet
- Poprawienie PR jednostki LSPD
- Wprowadzenie jednostki Drop Team której głównym celem by była jazda na Dropy
- Wprowadzenie jednostki Logistycznej zajmowała by się ona dostawami do frakcji oraz craftowaniem sprzętu do frakcji (Oraz oczywiście brakami w Magazynie)
- Wprowadzenie jednostki pozyskującej informacji o danych organizacjach przestępczych (coś jak DTU)
- Nacisk na współpracę z innymi frakcjami porządkowymi state
- System zbierania danych (kanał/kategoria na serverze Discord frakcyjnym) na temat ofiar przestępstw, aby policja mogła lepiej zrozumieć i lepiej reagować na zagrożenia. Taki system mógłby pomóc w poprawie bezpieczeństwa w społecznościach najbardziej narażonych na przemoc.
- Wprowadzenie stałych treningów w Terenie (typu Ghetto) oraz treningów na Maze Bank Arena (przykładowo treningi w terenie Niedziela godzina 18:00 a na Maze Bank Sobota godzina 20:00 i itp, wszystko oczywiście do dowolnej zmiany)
- Napisanie SOP dla LSPD "od zera" z opisaniem wszystkiego w sposób jasny i dokładny
- Oczywiście oprócz dużej ilości moich unikalnych pomysłów zebrałem standardowe pomysły które umieszczam tutaj: częste wyjazdy na patrole po całym mieście Los Santos, wyjazdy na Redzone, Udział w Eventach, Dropach, Spotkaniach dla liderów State, Raidach na bazy Crime, Zancudo, Cayo, Crafty, wykonywanie achievmentów/tasków, prowadzenie stałej rekrutacji by stale zyskiwać nowe osoby w frakcji4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)
5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC) Myślę że coś typu 10-20 osób.
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)
Siema jestem Hubert, jestem osobą zajebistą, ekstrawertyczną, komunikatywną (jestem poprostu lepszy od Tomka), umiem w frakcje state, lubie ję, gram dużo na serverach RP, byłem liderem z 4 razy na majesticu, sporo razy na innych serverach, jestem ready by pokazać dominacje nad innymi kandydatami i wygrać to czyli przejąć lidera LSPD. Pozdrawiam cieplutko
7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)
Oczywiście oprócz wysokich rang na samym Serverze Majestic RP spędziłem powyżej 1300h a gram od samego początku servera
A poza Majestic RP spędziłem ponad 500h na FiveM, gdzie byłem członkiem LSPD na FiveCity WL OFF (gdzie również byłem Seu Driverem)
oprócz FiveCity byłem członkiem IAA, członkiem Mafii na mniejszych serverach RP.
8. Discord nick + Discord ID: NICK: .mistrzunio ID: 1065595822135332934
avatar
Camil
Liczba postów : 12
Join date : 10/11/2023
Age : 31
Skąd : Śląskie

Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD Empty Re: Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD

Nie Lis 12, 2023 4:14 pm
1. Wiek (OOC)
15 prawie 16
2. Imię (OOC)
Kamil
3. Doświadczenie we frakcjach (IC)
01 nie raz oraz wiele razy w hc, 03 na majestic i też 04.
4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)

SZKOLENIA:

ASU: Szkolenie umożliwiające latanie helikopterem na pościgi, patrole, napady oraz inne akcje w których jest on potrzebny.
SEU: Szkolenie umożliwiające poruszanie się szybkimi pojazdami na pościgi i nie tylko.
MERRY: Szkolenie umożliwiające poruszanie się motorami.
AQUA: Szkolenie umożliwiające pływania motorówkami np. na kontrolowanie rybek.
NEGO: Kurs umożliwiający negocjowanie podczas napadów lub bycie SV, jeżeli jesteś najwyższą rangą na napadzie.
KPP: Kwalifikowana pierwsza pomoc. - kurs umożliwia posiadanie przy sobie defibrylatora.
SV: Szkolenie umożliwiające bycie Supervisorem na napadach
WPN: Szkolenie umożliwiające wydawanie licencji na broń
Szkolenia wydziałowe np. desant, sniper, agent i inne - rangi w wydziałach ustalone przez 01 wydziałów

WYDZIAŁY:

S.W.A.T. : Special Weapons and Tactics - Wydział zajmujący się sprawami o wysokim zagrożeniu takimi jak napady z bronią, akty terroryzmu itd.
D.T.U. : Detective Tactical Unit - Wydział zajmujący się dochodzeniem w sprawach grup przestępczych oraz narkotyków
A.I.A.D. : Administrative Internal Affairs Division - Wydział zajmujący się kontrolą działalności FP
F.T.O. : Field Training Officer - Wydział zajmujący się szkoleniem nowych osób do pracy w jednostce oraz wykonywania różnych szkoleń dla funkcjonariuszy
K-9 : Pies Policyjny - Wydział zajmujący się poszukiwaniami, wywąchiwaniem narkotyków przez psa
H.W.P : Highway Patrol - Wydział zajmujący się patrolowaniem dróg szybkiego ruchu
Supply Unit: Jednostka logistyczna - Wydział zajmujący się robieniem dostaw

RANGI:

HIGH COMMAND

19. Chief of Police

18. Deputy Chief of Police

17. Assistant Chief of Police \ Assistant Chief

16. Division Chief

15. Commander

14. Deputy Commander

REGULAR OFFICER

13. Captain

12. Lieutenant

11. Sublieutenant

10. Senior Sergeant

9. Sergeant

8. Corporal

7. Officer III+I

6. Officer III

5. Officer II

4. Officer I

3. Officer

2. Cadet

1. K-9/Suspensed

ULEPSZENIE SERWERA DISCORD

NOWE MUDURY DLA FUNKCJONARIUSZY I DLA WYDZIAŁÓW

NOWA BAZA DANYCH

NOWY SYSTEM AKADEMII

CZĘSTE EVENTY DLA CZŁONKÓW FRAKCJI NP. TURNIEJE ORAZ INNE CIEKAWE RZECZY

POPRAWIENIE JESZCZE BARDZIEJ RELACJI Z INNYMI FRAKCJAMI STATE ORAZ KURATORAMI

PLUSY ORAZ MINUSY

POPRAWIENIE SYSTEMU RAPORTÓW

COTYGODNIOWE ZEBRANIA ( CODE 8 ) W CELU WYDANIA AWANSÓW, DEGRADÓW, PREMII ORAZ WYJAŚNIENIA KONFLIKTÓW POMIĘDZY FUNKCJONARIUSZAMI ITP.

SPOTKANIE Z HIGH COMMAND FRAKCJI W CELU DOGADANIA DALSZYCH CELÓW FRAKCJI ORAZ AWANSÓW DLA OSÓB Z FRAKCJI

REKRUTACJA DO S.W.A.T. , D.T.U., A.I.A.D. POPRZEZ WYBIERANIE PRZEZ 01 WYDZIAŁU KOMPETENTNYCH OSÓB

REKRUTACJA NA 01 WYDZIAŁÓW POPRZEZ ETAP PISANIA PODANIA ORAZ PYTAŃ NA KANALE GŁOSOWYM

REAGOWANIE NA TELEFONY WYKONYWANE PRZEZ OBYWATELÓW

DODANIE TASKÓW DLA WYDZIAŁÓW S.W.A.T. D.T.U.

5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC)
z 10-20
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)
Jestem Kamil. Moja kreatywność i pomysłowość odzwierciedlają się zarówno w życiu codziennym, jak i w mojej pasji do gier, takich jak Fortnite i GTA. Jako doświadczony gracz i były 01 w LSPD, rozwijam umiejętności zespołowe, koordynacyjne i przywódcze. Według mojej opinii jestem osobą kompetentną na stanowisko lidera frakcji LSPD.
7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)
Około 1000h w fivem oraz 400h w majestic
8. Discord nick + Discord ID
camil_v2 ; 801052583090323456
Mokry
Mokry
Liczba postów : 3
Join date : 11/11/2023

Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD Empty Re: Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD

Nie Lis 12, 2023 4:52 pm
Podania Zamkniete
Sponsored content

Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD Empty Re: Wniosek o stanowisko Leadera frakcji LSPD

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach