LionRP Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Blazerowskyy
Blazerowskyy
Managament
Managament
Liczba postów : 19
Join date : 08/11/2023
Age : 15
Skąd : Wrocław
https://lionroleplay-forum.forumpolish.com

Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department! Empty Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department!

Pią Lis 17, 2023 9:38 am
Szanowni gracze,
Chcielibyśmy ogłosić poszukiwani Leadera frakcji państwowej Sheriff Department.
Formy aplikacji na Leadera przyjmujemy w formie odpowiedzi na tego posta.

W waszym podaniu musicie uwzględnić:
1. Wiek (OOC)
2. Imię (OOC)
3. Doświadczenie we frakcjach (IC)
4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)
5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC)
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)
7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)
8. Discord nick + Discord ID

Podania przyjmujemy do 19.11.2023 do godziny 14:00!
~ Powodzenia!
avatar
Beviox
Liczba postów : 1
Join date : 17/11/2023

Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department! Empty Re: Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department!

Pią Lis 17, 2023 10:40 am
1. Wiek (OOC): 30
2. Imię (OOC):Kamil
3. Doświadczenie we frakcjach (IC):
01 LSPD
SD: 03, Assistant
v lider familis
Major SANG
(Majestic RP)

4. Pomysły na rozwój frakcji (IC): współpraca między frakcjami state , wspólne szkolenia oraz wymiana informacji , ugoda na wjazd do miasta z LSPD dla specjalnej jednostki reagującej na działania terrorystyczne oraz napady . Szkolenia z EMS z postępowania i używania defi w sytuacjach wymagających 1 pomocy . Stworzenie solidnego HQ ,zaufanego wzbudzającego respekt i zaufanie we frakcji.
Organizowanie integracji wewnętrznych oraz frakcyjnych.

S.E.R.T. - Sheriff Emergency Response Team Jest wyspecjalizowanym oddziałem SD odpowiedzialnym za reagowanie na sytuacje o wysokim stopniu zagrożenia, takie jak zakładnicy, uzbrojeni podejrzani, zamachy terrorystyczne itp.
A.I.A.D-Administrative Internal Affairs Division Jest odpowiedzialny za monitorowanie i śledzenie działań funkcjonariuszy sheriff department w celu zapewnienia zgodności z przepisami i standardami służbowymi. Ich głównym zadaniem jest badanie skarg i podejrzeń dotyczących nadużyć, korupcji, łamania prawa i innych nieprawidłowości w policji
D.T.U. - Detective Tactical Unit To wydział, który zajmuje się prowadzeniem dochodzeń w przypadkach poważnych przestępstw, takich jak morderstwa, porwania, napady z bronią, przestępczość zorganizowana itp. Mają za zadanie zebranie dowodów i informacji niezbędnych do postawienia sprawcom zarzutów i zapewnienie sprawiedliwości
APWC -Assistant Patrol Watch Commander: jego zadaniem jest ułatwianie pracy PWC gdy PWC jest na akcji związanej z rabunkiem na ten czas APWC przydziela częstotliwości radiowe do danych akcji. Przywileje- PWC może tworzyć nie oficjalne kody 8 na których po krótce można opowiedzieć co się dzieje na mieście i przydzielić patrole. Również może nadać na miasto kod pomarańczowy na, którym obowiązek jest jeżdżenie w 2 osobowym patrolu.
K9 -Pies służowy , do wyszukiwania zapachu narkotyków , do wyszukiwania zapachu materiałów wybuchowych , do wyszukiwania zapachu zwłok ludzkich

Szkolenia

1. [ SEU ] Speed Enforcement Unit - Szkolenie przygotowywawcze kierowców do trudnych pościgów i do wymagającego prowadzenia pojazdu.
2. [ ASU ] Air Support Unit - Szkolenie przygotowywawcze do podejścia do egzaminu umożliwiającego pilotowanie śmigłowca.
3. [ KPP] Kwalifikowana Pierwsza Pomoc - Szkolenie uczące jak poprawnie udzielać pierwszej pomocy.
4.[ Nego ] Negocjator - Szkolenie umożliwiające negocjowania podczas różnego rodzaju akcji.
5. [ WPN ] Weapons License - Szkolenie umożliwiające wydawanie licencji n posiadanie broni.
6. [ AQUA ] Technical AQUA - Szkoleniu uczące jak poprawnie prowadzić akcje z udziałem łódki .
7. Sheriff's Test - Test który każda osoba kandydująca do frakcji musi zdać na przynajmniej 75% .
Test można zdać po przejściu wszystkich części rekrutacji do frakcji .
Jest to tak zwany Egzamin Końcowy.

Stopnie


1. Sheriff
2. Undersheriff
3. Assistant Sheriff
4. Division Chief
6. Commander
7. Deputy Commander
8. Senior Capitan
9. Capitan ll
10. Capitan l
11. Senior Lieutenant
12. Lieutenant
13. Senior Seregant
14. Seregant
15. Junior Seregant
16. Deputy Sheriff Senior
17. Deputy Sheriff Second
18. Deputy Sheriff First
19. Deputy Sheriff Junior
20. K9
21. Sheriff Trainee


5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC): ciężko stwierdzić ale myślę że osoby które darzą  mnie sympatią chętnie przyjdą zasilić szeregi SD .
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC): Osoba z dystansem , która ceni dobry humor i rozsądek traktuje drugiego człowieka z szacunkiem o ile on sam reprezentuje ten sam poziom . Stanowczy oraz solidny w obranych celach i zapalnowanych działaniach.  Uparty oraz ambitny . Osoba ugodowa która potrafi zrozumieć kazda sytaucje oraz szanuje zdanie innego człowieka. Jestem komunikatywny i zawsze dostępny w razie potrzeby żeby pomóc lub doradzić.  Potrafię wymagać od ludzi i ich motywować do działania i do osiągania wyznaczonych celów. Nie mam uprzedzeń co do pochodzenia etnicznego oraz koloru skóry uważam że każdy ma prawo się dobrze bawić na tym czy innym serwerze.  Ogólnie jestem osobą ugodową i pomocną która ceni sobie dobre towarzystwo oraz wzajemny szacunek.
7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC): majestic RP 12 miesięcy godzin nie pamiętam 🙂
8. Discord nick + Discord ID
Nick : bevio disxord ID :563468793075204111


Ostatnio zmieniony przez Beviox dnia Sob Lis 18, 2023 12:35 pm, w całości zmieniany 2 razy

Wescikx likes this post

avatar
serth3n
Liczba postów : 1
Join date : 17/11/2023

Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department! Empty Re: Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department!

Pią Lis 17, 2023 1:36 pm
1. Wiek (OOC) 15
2. Imię (OOC) Bartek
3. Doświadczenie we frakcjach (IC) na majesticu mam id 13057 wiem dużo o rp bo byłem na serwerze karany za różne rzeczy co mnie uczyło, znam regulamin tego serwera i znam regulaminy działania itp frakcji od crime do state byłem na majesticu na napadach na bank i wszystkie inne rzeczy na które można mieć napad, grałem tez na innym rp na fivem ale mało bo nie podobał mi się, rp mam bardzo dobre pod pozorem frakcji na majesticu na LSCSD miałem 6 range (2 miesiące) znam dużo skrótów np rdm, vdm, pg, gz , bz, rz znam tez kody dziesiątkowe i statusy np S3
4. Pomysły na rozwój frakcji (IC) na rozwój Frakcji mam plan:
• dodanie dużej ilości szkoleń (nego,asu,water, kpp itp.)
• robienie akademii na której będzie uczyło się osoby które chcą dołączyć do naszych szeregów
• cotygodniowe spotkania na których będą rozdawane premie/awans
• spokój i rozważne bycie liderem (będę rozdawał odpowiednio premie nie jak inni ze masz przyjaciela i dajesz mu maksymalną możliwa premie za robienie niczego tylko po to żeby zarobił na frakcji)
• pilnowanie aktywności członków frakcji
• obecność na eventach dla frakcji (jak będą takie)
• kary za złe działanie na sluzbie (np aresztowanie bez powodu itp coś na stylu aiad)
• awansy za aktywność nie za byle co
• narazie myśle ze tyle
5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC) zależy ile osob będzie na serwerze ale planuje narazie coś typu 30 osob bo jest mniej osob (jak będzie grało dużo to dodam tyle ile będę w stanie)
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC) Jestem Bartek mam 15 lat od około 3 lat gram w piłkę nożna w klubie, moje hobby to granie w piłkę lubie tez wychodzić ze znajomymi na dwór pograć w Piłkę lub coś, gram tez w gry typu gta rp, fortnite. Od okolo roku gram na majestic bo mnie wciągnęło rp jak będzie start lionrp to będę grał głównie tam, lubie słuchać muzyki gadać ze znajomymi itp i chyba tyle
7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC) na majesticu mam id 13057 (ponad rok grania) znajomość skrótów np gz itp (wyżej napisałem), znajomość regulaminu, byłem we wielu frakcjach od crime do state (byłem w LSCSD 2 miesiące) i w crime (ale tu tego noe zaliczę) grałem na majesticu i fivem (nie pamietam nazwy serwa) znam zasady rp i je odgrywam przez co nie będę miał jakoś dużo skarg
8. Discord nick + Discord ID nick serth3n id 619890619099381774

Beviox and Otegesiak like this post

avatar
Camil
Liczba postów : 12
Join date : 10/11/2023
Age : 31
Skąd : Śląskie

Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department! Empty Re: Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department!

Pią Lis 17, 2023 2:40 pm
1. Wiek (OOC)

15 prawie 16

2. Imię (OOC)

Kamil

3. Doświadczenie we frakcjach (IC)

Majestic:
03 SD (6 miesięcy)
1 Marabunta
8 AoDO MC
3 Ballas

FiveM:
01 LSPD na własnym serwerze + na innych
HC na wielu serwerach
Oraz staż w frakcjach state duży.

4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)

SZKOLENIA:

ASU: Szkolenie umożliwiające latanie helikopterem na pościgi, patrole, napady oraz inne akcje w których jest on potrzebny.

SEU: Szkolenie umożliwiające poruszanie się szybkimi pojazdami na pościgi i nie tylko.

MERRY: Szkolenie umożliwiające poruszanie się motorami.

AQUA: Szkolenie umożliwiające pływania motorówkami np. na kontrolowanie rybek.

NEGO: Kurs umożliwiający negocjowanie podczas napadów lub bycie SV, jeżeli jesteś najwyższą rangą na napadzie.

KPP: Kwalifikowana pierwsza pomoc. - kurs umożliwia posiadanie przy sobie defibrylatora.

SV: Szkolenie umożliwiające bycie Supervisorem na napadach

WPN: Szkolenie umożliwiające wydawanie licencji na broń

Szkolenia wydziałowe np. desant, sniper, agent i inne - rangi w wydziałach ustalone przez 01 wydziałów

WYDZIAŁY:

S.E.R.T. : Sheriff Emergency Response Team - Wydział zajmujący się sprawami o wysokim zagrożeniu takimi jak napady z bronią, akty terroryzmu itd.

D.T.U. : Detective Tactical Unit - Wydział zajmujący się dochodzeniem w sprawach grup przestępczych oraz narkotyków

A.I.A.D. : Administrative Internal Affairs Division - Wydział zajmujący się kontrolą działalności FP - Wyjątki: ogarnięte osoby z niższymi rangami)

F.T.O. : Field Training Officer - Wydział zajmujący się szkoleniem nowych osób do pracy w jednostce oraz wykonywania różnych szkoleń dla funkcjonariuszy

K-9 : Pies Policyjny - Wydział zajmujący się poszukiwaniami, wywąchiwaniem narkotyków przez psa

H.W.P : Highway Patrol - Wydział zajmujący się patrolowaniem dróg szybkiego ruchu

Supply Unit: Jednostka logistyczna - Wydział zajmujący się robieniem dostaw

Agent Unit: Jednostka posiadająca tajnych agentów

RANGI:

HIGH COMMAND

19. Sheriff

18. Undersheriff

17. Assistant Sheriff

16. Division Chief

15. Commander

14. Deputy Commander

REGULAR OFFICER

13. Captain

12. Lieutenant

11. Sublieutenant

10. Senior Sergeant

9. Sergeant

8. Corporal

7. Deputy Sheriff III+I

6. Deputy Sheriff III

5. Deputy Sheriff II

4. Deputy Sheriff I

3. Deputy Sheriff

2. Deputy Sheriff Trainee

1. K-9/Suspensed



ŁADNY SERWER DISCORD

NOWE MUNDURY DLA FUNKCJONARIUSZY I DLA WYDZIAŁÓW

BAZA DANYCH

AKADEMIE

EVENTY DLA CZŁONKÓW FRAKCJI NP. TURNIEJE ITP.

NAWIĄZANIE DOBRYCH RELACJI Z KURATORAMI

PLUSY ORAZ MINUSY

SYSTEMU RAPORTÓW

COTYGODNIOWE ZEBRANIA ( CODE 8 ) W CELU WYDANIA AWANSÓW, DEGRADÓW, PREMII ORAZ WYJAŚNIENIA KONFLIKTÓW POMIĘDZY FUNKCJONARIUSZAMI ITP.

SPOTKANIE CO TYDZIEŃ Z HIGH COMMAND FRAKCJI W CELU DOGADANIA DALSZYCH CELÓW FRAKCJI ORAZ AWANSÓW DLA OSÓB Z FRAKCJI

REKRUTACJA DO S.E.R.T., D.T.U., A.IA.D. POPRZEZ WYBIERANIE PRZEZ 01 WYDZIAŁU KOMPETENTNYCH OSÓB

REKRUTACJA 01 WYDZIAŁÓW POPRZEZ ETAP PISANIA PODANIA ORAZ PYTAŃ NA KANALE GŁOSOWYM

TASKI DLA WYDZIAŁÓW S.E.R.T. D.T.U.

MOŻLIWOŚĆ PATROLOWANIA MIASTA W OKREŚLONYCH GODZINACH

5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC)

10-15

6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)

Jestem Kamil. Moja kreatywność i pomysłowość odzwierciedlają się zarówno w życiu codziennym, jak i w mojej pasji do gier, takich jak Fortnite i GTA. Jako doświadczony gracz i były 01 w LSPD oraz 03 SD na MajesticRP, rozwijam umiejętności zespołowe, koordynacyjne i przywódcze. Według mojej opinii jestem osobą kompetentną na stanowisko lidera frakcji Sheriff Department.

7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)

6 miesięcy na Majestic (600h)
Około 1000h na fiveM

8. Discord nick + Discord ID

camil_v2, 801052583090323456

Swen and Szympans like this post

avatar
Lelkopoland
Liczba postów : 1
Join date : 18/11/2023

Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department! Empty Re: Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department!

Sob Lis 18, 2023 11:02 am
1. Wiek (OOC) 13

2. Imię (OOC) Leon

3. Doświadczenie we frakcjach (IC) Majestic RP 04 Sheriff  ( 6 Miesięcy )  All frakcje oprócz GOV i EMS

4. Pomysły na rozwój frakcji (IC) Wykonywanie daily tasków/Achivmentów, Częste patrole, Pilnowanie porządku, Nowe wydziały, Duże zaangażowanie, Pomoc obywatelom, szanowanie innych i wiele wiecej
Cotygodniowe spotkania W celu rozdaniu awansów i premii
Nowe stroje
Nowe rangi:
HC
Sheriff
Undersheriff
Assistant Sheriff
Management
Division chief
Commander
Normalni FP
Major
Deputy Major
Captain
Senior Lieutenant
Lieutenant
Senior Seregeant
Seregeant
Deputy sheriff |||
Deputy sheriff ||
Deputy sheriff |
Deputy sheriff
K-9 Dog
Deputy Sheriff Trainee
SZKOLENIA

ASU: Szkolenie umożliwiające latanie helikopterem na pościgi, patrole, napady

SEU: Szkolenie umożliwiające poruszanie się szybkimi pojazdami na pościgi

MERRY: Szkolenie umożliwiające poruszanie się motorami.

AQUA: Szkolenie umożliwiające pływania motorówkami

NEGO: Kurs umożliwiający negocjowanie podczas napadów

KPP: Kwalifikowana pierwsza pomoc

SV: Szkolenie umożliwiające bycie Supervisorem na napadach

WPN: Szkolenie umożliwiające wydawanie licencji na broń
Pomysły
ładny serwer discord

Baza danych

Eventy

Plusy i minusy

Raporty

Cotygodniowe zebrania w celu wydania awansów degradów i premii

Spotkania HC cotygodniowe

Rekrutacja do wydziałów poprzez powołanie ich do nich lub napisania podania

Rekrutacja 01 wydziałów poprzez zarząd

Taski wydziałowe


5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC) około 15 Jednak ta liczba może się zmienić po otwarciu serwera

6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC) Jestem entuzjastycznym i otwartym człowiekiem z zamiłowaniem do gry  Gram od kilku lat i mam doświadczenie w GTA Mam aktualnie 1400h Moje umiejętności komunikacyjne pozwalają mi efektywnie współpracować z zespołem. Chciałbym rozwijać się w RolePlay. , przyczyniając się do projektów, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo. Mógłbym dużo czasu poświecić na wasz projekt. Umiem odgrywać RP i z Entuzjazmem do swoich przyjacieli z pracy lubie sie pośmiać jak i popracować w papierkowej robocie. Mój humor czasem zależy od tego jaki mam dzień

7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC) Majestic Rp 8 Miesiecy przeróżne serwery Fivem. w frakcjach państwowych jak i crime

8. Discord nick + Discord ID lelkopoland  756903010516467743

Lelkopoland likes this post

avatar
Paul Young
Liczba postów : 2
Join date : 18/11/2023

Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department! Empty Na leaderke

Sob Lis 18, 2023 7:10 pm
1. Wiek (OOC): 17
2. Imię (OOC):Patryk
3. Doświadczenie we frakcjach (IC):
Na Fivem mam ok 300H, a od 10 miesiecy gram na serwerze Majestic RP,
mam tutaj przegranych ok. 2100H.
Byłam w takich frakcjach jak:

- STATE -
-LSPD 6
-SANG 8
-LSCSD 15

- CRIME -
-AOD MC 7
-THE LOST MC 7
-RM 8
-LCN 4


4. Pomysły na rozwój frakcji (IC):
S.E.R.T. - Sheriff Emergency Response Team
Jest wyspecjalizowanym oddziałem SD odpowiedzialnym za reagowanie na sytuacje o wysokim stopniu zagrożenia, takie jak zakładnicy, uzbrojeni podejrzani, zamachy terrorystyczne itp.

A.I.A.D-Administrative Internal Affairs Division
Jest odpowiedzialny za monitorowanie i śledzenie działań funkcjonariuszy sheriff department w celu zapewnienia zgodności z przepisami i standardami służbowymi. Ich głównym zadaniem jest badanie skarg i podejrzeń dotyczących nadużyć, korupcji, łamania prawa i innych nieprawidłowości w policji.

D.T.U. - Detective Tactical Unit
To wydział, który zajmuje się prowadzeniem dochodzeń w przypadkach poważnych przestępstw, takich jak morderstwa, porwania, napady z bronią, przestępczość zorganizowana itp. Mają za zadanie zebranie dowodów i informacji niezbędnych do postawienia sprawcom zarzutów i zapewnienie sprawiedliwości

F.T.O. - Field Training Officer
Od programów szkoleniowych dla oficerów terenowych po wskazówki szkoleniowe, ta strona jest najlepszym źródłem informacji policyjnych dla FTO, analiz ekspertów i filmów.

K-9 -Pies służbowy


NOWE SZKOLENIA:
- ASU: Szkolenie umożliwiające latanie helikopterem na pościgi, patrole, napady oraz inne akcje w których jest on potrzebny.
- SEU: Szkolenie umożliwiające poruszanie się szybkimi pojazdami na pościgi i nie tylko.
- MERRY: Szkolenie umożliwiające poruszanie się motorami.
- AQUA: Szkolenie umożliwiające pływania motorówkami np. na kontrolowanie rybek.
- NEGO: Kurs umożliwiający negocjowanie podczas napadów lub bycie SV, jeżeli jesteś najwyższą rangą na napadzie.
- KPP: Kwalifikowana pierwsza pomoc. - kurs umożliwia posiadanie przy sobie defibrylatora.
-WPN:Umożliwia na wydawanie licencji osobą bez BL

- Nowe Rangi :
HIGH COMMAND
20.Sherif
19.Under Sheriff
18. Assistant Sheriff
17. Division Chief
16. Executive Officer
15. Commander
REGULAR OFFICER
14.Deputy Commander
13. Capitan
12.Deputy Capitan
11 Lieutenant
10.Sublieutenat
9.Senior Sergeant
8.Sergeant
7.Corporal
6.Deputy Sheriff III
5.Deputy Sheriff II
4.Deputy Sheriff I
3.Deputy Sheriff
2.K9
1.Deputy Sheriff Traine

5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC): około 20 osob
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC): Jestem osobą dosyć prostą mądrą i ciekawą nwm co jeszcze moge napisać ale z chęcią każdego wysłucham!
8. Discord nick + Discord ID (708357078263005196 , patrykos233)
avatar
Natan_Rdws
Liczba postów : 1
Join date : 19/11/2023

Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department! Empty Wniosek na Leader LSCSD od Natan_Rdws

Nie Lis 19, 2023 3:15 am
1 Wiek (OOC): 16
2 Imie (OOC): Natan
3 Doświadczenie w Frakcjach:

**STATE**

**LSPD**
10 na 19

**LSCSD**
16 na 20
V-Leader SERT

**FIB**
12 na 17
Leader CID
Były V-Leader HRT

**KRIME**

**Ballas**
11 na 14

**Families**
8 na 13

**Marabunta**
11 na 13

**Bloods**
8 na 12

**Yakuza**
5 na 10

**LCN**
**6 na chyba 13

**The Lost MC**
7 na 10

**Irish**
5 na 11

(Majestic RP)

4 Pomysły ba Rozwój Frakcji:
Na początek zrobić strukturyzacja rzeczy typu magazyn itp oraz ogarnąć aplikacje dodać może pare rzeczy. Potem ogarnąć Stroje i otworzyć rekrutacje.
Chcę robić w tygodniu 2 Akademie gdzie będą mogły nowe osoby przyjść. Tez będzie możliwość napisanie podania. Zrobię zakładkę na aplikacji na Transfery gdzie będzie można wysyłać prośby o Transfer.
Będzie Akademia Zaangażowana oraz zwykła. Na zwykłej osoby beda mieli zwykle wprowadzenie do LSCSD i beda Kadetami. Na Akademi zaangażowanej osoby beda zdawać test podobny do Testu końcowego kadeta na którym beda podstawowe pytania. Żeby zdać potrzebne będzie 75% poprawnego testu. Jak się zda dostaje się Rangę 3 czyli Deputy Sheriff i się przeskakuje bycie Kadetem.
Dodatkowo to beda wydziały w LSCSD:

**S.E.R.T:** Sheriff’s Emergency Response Team
Wydział szturmowy na Sytuacje o wysokiej niebezpieczności
**DTU:** Detectiv tactical unit:
Wydział Śledczy który zbiera dowody na frakcje kriminalne i handlarzy broni itd.
**A.I.A.D:** Administrative Internal Affairs Division: wydział który zajmuje się wystawianiem Kar dla FP którzy się nie zachowują poprawnie itp. I który rozpatrywane skargi na FP
**K-9:** Wydział który zajmuje się Pieskami K-9 i który wyjeżdża na Patrole z Pieskami
**FTO:** Field Training Officers
Wydział ten będzie się zajmował szkoleniem Kadetów oraz Leader tego wydziału będzie prowadził akademie.

Do FTO dodatkowo tez będzie Program FTO działa on tak ze każdy kadet dostanie własnego FTO który będzie się zajmował szkoleniem danego kadeta.

**Rangi:

Suspendet/K-9
Deupty Sheriff Trainee
Deputy Sheriff
Deputy Sheriff I
Deputy Sheriff II
Deputy Sheriff III
Deputy Sheriff III-I
Junior Sergeant
Sergeant
Senior Sergeant
Leutinant
Senior Leutinant
Captian
Senior Captian
Deputy Commander
Commander
Division Chief
Assistant Sheriff
Undersheriff
Sheriff**

**Szkolenia:**

**KPP**-> szkolenie uprawnia do noszenia więcej niż  3 Epinefryn i uprawnia osoby do noszenia Defibrylatora
**SEU**-> szkolenie to uprawnia osoby do jeżdżenia pojazdami które są szybsze od normalnych radiowozów
**ASU**-> te szkolenie pozwala osobą Latać Helikopterami
**AQUA**-> AQUA uprawnia Osoby do jeżdżenia lub innymi słowami pływania pojazdami wodnymi
**MERRY**-> Pozwala Jeżdżenia Motocyklami
**NEGO**-> szkolenie Nego uprawnia nas do bycie Negocjatorem na Napadach, porwaniach itd.
**SV**-> Szkolenie Supervisor pozwala nam być Supervisorem na Napadach,Porwaniach itd.
**WPN**->  Szkolenie uprawniające do wydawania Licencji na Broń
**Basic** -> szkolenie które po zdaniu go zakończą bycie Kadetem i Awansuje nas na Deputy Sheriff

Będą wprowadzane Raporty gdzie członkowie będą mogli wrzucać SS z naprzyklad Napadów.

Będzie system który będzie zaliczał naprzyklad Napady na Banki do Awansów a zwykle kontrole drogowe do Premi.
System:
**Awanse**
Napady na Banki/Gunshopy
Ataki terrorystyczne
(Ataki na Cayo Zancudo jeżeli będą na LionRP)
Areszty

**Premie**
Kontrole drogowe
Mandaty
Napady na zwykle sklepy/odzierzowki itp

Oczywiście system może się zmienić zależnie od funkcji na LIONRP

Będą także cotygodniowe Spotkania gdzie ogłośmy nowiny wydamy awanse i premie.
Będą także cotygodniowe Spotkania dla Zarządu gdzie omówimy co zmienić co ulepszyć i gdzie przegadujemy propozycje i je realizujemy.


5)Ile osób przyniesiesz ze sobą do Frakcji:
Myśle ze jakoś  10-20 bym napewno ogarnął gwarantowane 9  a resztę myśle ze bez problemy tez osiągniemy. Oczywiście będzie jak najszybciej otwarta rekrutacja żeby doszło jeszcze więcej osób!

6)Opisz siebie (min.50słow) (OOC):
Jestem osobą pracowitą i osobą która angażuje się w swoje obowiązki. To jest dużym plusem lecz może być tez minusem ponieważ jestem perfekcjonista i często muszę robić coś po 5 lub 6 razy żeby było na 100% perfekcyjne bo inaczej będzie mnie to denerwowało. Może być to Zaletą lecz tez wadą ponieważ szybko się dziejie ze za dużo i za długo coś  robię i potem nie mam czasu na inne rzeczy które miałem robić. Jestem tez osobą z Humorem i z która można się dogadać. Zawsze jestem miły i cieżko dla mnie jest być nie miłym. Co tez jest moją wadą ponieważ czasami jest mi bardzo cieżko powiedzieć nie. Tez jestem osobą która walczy do końca i nie odejdzie z pół wykonaną robotą. Mam duży szacunek do innych osób obojętne czy młodszy czy starszy obojętnie czy wredny czy miły. Ze mną tez można mieć dobrą zabawę i się pośmiać lecz znam tez granice zabawy i czego się nie powinno robić. Powiedział bym ze mam głowę na karku i wiem co robię oraz przemyślam rzeczy które robię. Potrafię tez zmotywować osoby do pracy i to nie przez wystawianie warnów lub krzyczenie na nich ze mają zacząć pracować. Miła atmosfera i dobra zabawa to dla mnie najważniejsze!

7)Doświadczenie w rozgrywkach RP
Majestic PL1
1500H gram od Roku na Majesticu
Majestic DE1
100H
Gram co jakiś czas od Maia Chyba
I przed Majesticiem Grałem trochę na serwerach jak
GRAND RP
Oraz
Jakiś inny nie pamietam już nazwy szczerze mówiąc.

8)Nick+ Discord ID

Nick: natan_rdws  
Discord ID: 779982997478178876
Sponsored content

Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department! Empty Re: Wiosek o Stanowisko Leadera Sheriff Department!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach