LionRP Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Jacob
Jacob
Chief Administrator
Chief Administrator
Liczba postów : 3
Join date : 15/11/2023

Wnioski o stanowisko lidera Los Santos Police Department Empty Wnioski o stanowisko lidera Los Santos Police Department

Sro Lis 22, 2023 6:52 pm
Szanowni gracze,
Chcielibyśmy ogłosić poszukiwanie nowego Leadera frakcji państwowej Los Santos Police Department.
Formy aplikacji na stanowisko Leadera przyjmujemy w formie odpowiedzi na tego posta.

W waszym podaniu musicie uwzględnić:

1. Wiek (OOC)
2. Imię (OOC)
3. Doświadczenie we frakcjach (IC)
4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)
5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC)
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)
7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)
8. Discord nick + Discord ID

Podania przyjmujemy do 23.11.2023 do godziny 21:00!
Powodzenia!
avatar
Camil
Liczba postów : 12
Join date : 10/11/2023
Age : 31
Skąd : Śląskie

Wnioski o stanowisko lidera Los Santos Police Department Empty Re: Wnioski o stanowisko lidera Los Santos Police Department

Sro Lis 22, 2023 7:14 pm
1. Wiek (OOC)

15

2. Imię (OOC)

Kamil

3. Doświadczenie we frakcjach (IC)

Majestic:
03 SD (6 miesięcy)
1 Marabunta
8 AoDO MC
3 Ballas

FiveM:
01 LSPD na własnym serwerze + na innych
HC na wielu serwerach
Oraz staż w frakcjach state duży.

02 LSSD

4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)



SZKOLENIA:

ASU: Szkolenie umożliwiające latanie helikopterem na pościgi, patrole, napady oraz inne akcje w których jest on potrzebny.

SEU: Szkolenie umożliwiające poruszanie się szybkimi pojazdami na pościgi i nie tylko.

MERRY: Szkolenie umożliwiające poruszanie się motorami.

AQUA: Szkolenie umożliwiające pływania motorówkami np. na kontrolowanie rybek.

NEGO: Kurs umożliwiający negocjowanie podczas napadów lub bycie SV, jeżeli jesteś najwyższą rangą na napadzie.

KPP: Kwalifikowana pierwsza pomoc. - kurs umożliwia posiadanie przy sobie defibrylatora.

SV: Szkolenie umożliwiające bycie Supervisorem na napadach

WPN: Szkolenie umożliwiające wydawanie licencji na broń

Szkolenia wydziałowe np. desant, sniper, agent i inne - rangi w wydziałach ustalone przez 01 wydziałów




WYDZIAŁY:

S.W.A.T. : Special Weapon And Tactic - Wydział zajmujący się sprawami o wysokim zagrożeniu takimi jak napady z bronią, akty terroryzmu itd.

D.T.U. : Detective Tactical Unit - Wydział zajmujący się dochodzeniem w sprawach grup przestępczych oraz narkotyków

A.I.A.D. : Administrative Internal Affairs Division - Wydział zajmujący się kontrolą działalności FP - Wyjątki: ogarnięte osoby z niższymi rangami)

F.T.O. : Field Training Officer - Wydział zajmujący się szkoleniem nowych osób do pracy w jednostce oraz wykonywania różnych szkoleń dla funkcjonariuszy

K-9 : Pies Policyjny - Wydział zajmujący się poszukiwaniami, wywąchiwaniem narkotyków przez psa

H.W.P : Highway Patrol - Wydział zajmujący się patrolowaniem dróg szybkiego ruchu

Supply Unit: Jednostka logistyczna - Wydział zajmujący się robieniem dostaw

Agent Unit: Jednostka posiadająca tajnych agentów




RANGI:

HIGH COMMAND

Chief of Police

Deputy Chief of Police

Assistant Chief

Division Chief

Commander

Deputy Commander

REGULAR OFFICER

Captain

Deputy Captain

Lieutenant

Sublieutenant

Senior Sergeant

Sergeant

Officer III+I

Officer III

Officer II

Officer I

Officer

Cadet

K-9/Suspensed




PRZEBUDOWA SERWERA DISCORD

NOWE MUDURY DLA FUNKCJONARIUSZY I DLA WYDZIAŁÓW

NOWA BAZA DANYCH

NOWY SYSTEM AKADEMII

CZĘSTE EVENTY DLA CZŁONKÓW FRAKCJI NP. TURNIEJE ORAZ INNE CIEKAWE RZECZY

POPRAWIENIE JESZCZE BARDZIEJ RELACJI Z INNYMI FRAKCJAMI STATE

PLUSY ORAZ MINUSY

POPRAWIENIE SYSTEMU RAPORTÓW

COTYGODNIOWE ZEBRANIA ( CODE 8 ) W CELU WYDANIA AWANSÓW, DEGRADÓW, PREMII ORAZ WYJAŚNIENIA KONFLIKTÓW POMIĘDZY FUNKCJONARIUSZAMI ITP.

SPOTKANIE Z HIGH COMMAND FRAKCJI W CELU DOGADANIA DALSZYCH CELÓW FRAKCJI ORAZ AWANSÓW DLA OSÓB Z FRAKCJI

REKRUTACJA DO S.W.A.T., D.T.U., A.IA.D. POPRZEZ WYBIERANIE PRZEZ 01 WYDZIAŁU KOMPETENTNYCH OSÓB

REKRUTACJA NA 01 WYDZIAŁÓW POPRZEZ ETAP PISANIA PODANIA ORAZ PYTAŃ NA KANALE GŁOSOWYM

DODANIE TASKÓW DLA WYDZIAŁÓW S.W.A.T. D.T.U.

5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC)

15-25 osób

6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)

Jestem osobą kreatywną i pomysłową te sprawności odzwierciedlają się zarówno w życiu codziennym, jak i w mojej pasji do gier, takich jak Fortnite, ETS i GTA. Jako doświadczony gracz i były 01 w LSPD oraz 03 SD na MajesticRP, rozwijam umiejętności zespołowe, koordynacyjne i przywódcze. Według mojej opinii jestem osobą kompetentną na stanowisko lidera frakcji Los Santos Police Department. Byłem osobą, która była 02 SD.

7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)

6 miesięcy na Majestic (600h)
Około 1000h na fiveM

8. Discord nick + Discord ID

camil_v2, 801052583090323456
avatar
Jesus
Liczba postów : 2
Join date : 22/11/2023

Wnioski o stanowisko lidera Los Santos Police Department Empty Re: Wnioski o stanowisko lidera Los Santos Police Department

Sro Lis 22, 2023 8:42 pm
1. Wiek (OOC)
15
2. Imię (OOC)
Wiktor
3. Doświadczenie we frakcjach (IC)
Majestic:
04 SD
7 GOV
6 Sang
4. Pomysły na rozwój frakcji (IC)
ASU: Szkolenie umożliwiające latanie helikopterem na pościgi, patrole, napady oraz inne akcje
SEU: Szkolenie umożliwiające poruszanie się szybkimi pojazdami na pościgi i nie tylko
AQUA: Szkolenie umożliwiające pływania motorówkami np. na kontrolowanie rybek
NEGO: Kurs umożliwiający negocjowanie podczas napadów
KPP: Kwalifikowana pierwsza pomoc
SV: Szkolenie umożliwiające bycie Supervisorem na napadach
WPN: Szkolenie umożliwiające wydawanie licencji na broń
Wydziały:
S.W.A.T. : Special Weapon And Tactic - Wydział zajmujący się sprawami o wysokim zagrożeniu takimi jak napady z bronią
D.T.U. : Detective Tactical Unit - Wydział zajmujący się dochodzeniem w sprawach grup przestępczych oraz narkotyków
F.T.O. : Field Training Officer - Wydział zajmujący się szkoleniem nowych osób do pracy w jednostce oraz wykonywania różnych szkoleń dla funkcjonariuszy
A.I.A.D. : Administrative Internal Affairs Division - Wydział zajmujący się kontrolą działalności FP - Wyjątki: ogarnięte osoby z niższymi rangami
Agent Unit: Jednostka posiadająca tajnych agentów
NOWE MUDURY DLA FUNKCJONARIUSZY I DLA WYDZIAŁÓW

NOWA BAZA DANYCH

NOWY SYSTEM AKADEMII

CZĘSTE EVENTY DLA CZŁONKÓW FRAKCJI NP. TURNIEJE ORAZ INNE CIEKAWE RZECZY

POPRAWIENIE JESZCZE BARDZIEJ RELACJI Z INNYMI FRAKCJAMI STATE

PLUSY ORAZ MINUSY

POPRAWIENIE SYSTEMU RAPORTÓW

COTYGODNIOWE ZEBRANIA ( CODE 8 ) W CELU WYDANIA AWANSÓW, DEGRADÓW, PREMII ORAZ WYJAŚNIENIA KONFLIKTÓW POMIĘDZY FUNKCJONARIUSZAMI ITP.

SPOTKANIE Z HIGH COMMAND FRAKCJI W CELU DOGADANIA DALSZYCH CELÓW FRAKCJI ORAZ AWANSÓW DLA OSÓB Z FRAKCJI

REKRUTACJA DO S.W.A.T., D.T.U., A.IA.D. POPRZEZ WYBIERANIE PRZEZ 01 WYDZIAŁU KOMPETENTNYCH OSÓB

REKRUTACJA NA 01 WYDZIAŁÓW POPRZEZ ETAP PISANIA PODANIA ORAZ PYTAŃ NA KANALE GŁOSOWYM

5. Ile osób przyniesiesz ze sobą do frakcji? (IC)
15-24
6. Opisz siebie (min. 50 słów) (OOC)
Jestem osobą kreatywną i pomysłową,będe się starał coraz bardziej ulepszać frakcje. Jako doświadczony gracz i były 04 w SD oraz Adwokat(7) GOV na MajesticRP, rozwijam umiejętności zespołowe, koordynacyjne i przywódcze. Według mojej opinii jestem osobą kompetentną na stanowisko lidera frakcji Los Santos Police Department.
Rangi:
Jestem osobą kreatywną i pomysłową. Jako doświadczony gracz i były 04 w SD(01 wydziału DTU) oraz adwokat(7)GOV na MajesticRP. Według mojej opinii jestem osobą kompetentną na stanowisko lidera frakcji Los Santos Police Department.

7. Doświadczenie w rozgrywkach Roleplay (OOC)
Majestic:
5miesięcy 800h
8. Discord nick + Discord ID
._kevcio_.  Koledzy357#2843
Jestem osobą kreatywną i pomysłową,będe się starał coraz bardziej ulepszać frakcje. Jako doświadczony gracz i były 04 w SD oraz Adwokat(7) GOV na MajesticRP, rozwijam umiejętności zespołowe, koordynacyjne i przywódcze. Według mojej opinii jestem osobą kompetentną na stanowisko lidera frakcji Los Santos Police Department.

Rangi:

HIGH COMMAND

Chief of Police

Deputy Chief of Police

Assistant Chief

Division Chief

Commander

Deputy Commander

REGULAR OFFICER

Captain II

Captain I

Deputy Captain

Senior Lieutenant

Lieutenant

Sublieutenant

Senior Sergeant

Sergeant

Junior Sergeant

Officer III+I

Officer III

Officer II

Officer I

Officer

Cadet
Sponsored content

Wnioski o stanowisko lidera Los Santos Police Department Empty Re: Wnioski o stanowisko lidera Los Santos Police Department

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach